İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye’nin en teknolojik 10 markası (Part 3)

NielsenIQ Türkiye ve Pazarlamasyon iş birliği ile gerçekleştirilen Tech Brands Turkey’de Türkiye’nin en teknolojik markaları ödüllerine kavuştu. Bu yıl üçüncü kez markaların teknoloji alanındaki tüketici-marka algısının ölçüldüğü program kapsamında ülkemizin en teknolojik markaları, toplam 40 farklı kategoride ödüllendirildi.

Şirket, dijital bir yöntemle online anket uygulayarak Türkiye’nin en teknolojik markalarını belirledi. Şirketin Türkiye Tüketici Araştırmaları Direktörü Nur Serenli, araştırmanın detaylarına ilişkin yaptığı açıklamada, anketin Aralık 2021’de, Türkiye temsili 12 ilde (İstanbul, Ankara, İzmir, Tekirdağ, Bursa, Adana, Kayseri, Samsun, Trabzon, Erzurum, Malatya, Gaziantep, / Kadın-Erkek, 15-64 yaş arası, 1.000 kişi ile) gerçekleştiğini belirtti. Serenli, 40 kategoride açık uçlu sorular ile yapılan araştırmada, Türkiye’nin en teknolojik markalarının sorulduğunu söyledi. 

Şirketin Türkiye Genel Müdürü Didem Şekerel Erdoğan, Tech Brands Turkey hakkında “Teknoloji, dünyanın pandemi ile karşı karşıya kaldığı 2020 yılından bu yana, hiç olmadığı kadar hayatımızda ve teknolojinin hayata entegrasyonu her geçen gün daha da artarak devam edecek. Eğitimden sağlığa, alışverişten spora kadar her türlü aktiviteyi bugün teknolojiyi kullanarak yapıyoruz. Pandeminin getirdiği değişim ve dönüşüm yolculuğunda, markaların da teknolojiye ciddi yatırım yaptıklarını, gerek ürün ve hizmetlerinde gerekse iletişimlerinde görüyoruz. Bu amaçla yola çıkan Tech Brands Turkey girişimine, araştırmanın gerçekleştirilmesinde ve en teknolojik markaların belirlenmesinde destek olduk.” şeklinde konuştu.

10- İGA – Havalimanı

9- Demirdöküm – Isıtma

8- Penti – İç Giyim

7- İstikbal – Mobilya

6- Honda – Motosiklet

5- Trendyol – Online Alışveriş | Moda

4- Sahibinden.com – Online Alışveriş | İlan

3- Lassa – Otomobil Lastiği

2- Renault – Otomotiv Üreticisi | Binek

1- Ford – Otomotiv Üreticisi | Ticari

Mission News Theme by Compete Themes.