Opet Akıllı Filo Yönetim Sistemi Otobil ile şirket araçlarınızın Türkiye’nin her yerindeki Opet’lerden ve seçili Sunpet’lerden otomatik olarak istasyonda ödeme yapmadan temas etmeden yakıt alımlarını sağlayabilir, araçların yakıt tüketim ve kilometre bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Otobil Sistemi Nedir?

Şirket taşıtlarının Opet istasyonlarından otomatik olarak, nakit veya kredi kartı ile ödeme yapmadan yakıt almalarını sağlayan ve dolum bilgilerini taşıtın kilometresi dahil el değmeden elektronik ortamlarda müşteriye ulaştıran bir sistemdir. Faturalama toplu olarak belirli dönemlerde yapılmaktadır. Bu sistem yardımı ile kullanıcılar taşıtlarının giderlerini tam anlamıyla kontrol altına alma imkanına kavuşmaktadırlar.

Opet Otobil Üniteleri Nelerdir?
Halka Tipi Ünite / Fuelopass

Opet tarafından aracınıza ait özel bilgiler ile programlanarak araca montajı yapılan akıllı bir ünitedir. Fuelopass, Opet Otobil ünitesi ile araçtan inmeden güvenli, hızlı ve temas etmeden yakıt ikmali sağlanır. Ayrıca, bu akıllı ünite sayesinde aracınıza  limitlendirme yapabilir, detaylı tüketim raporlarına erişim sağlayabilirsiniz.  

Bireysel Kullanıcı Ünitesi: Anahtarlık

Opet tarafından aracınıza ait özel bilgiler ile programlanarak araca monte edilmeyen, elde taşınabilen akıllı bir ünitedir. Keychain Opet Otobil ünitesi ile araçtan inmeden güvenli, hızlı ve temas etmeden yakıt ikmali sağlanır. Ayrıca, bu akıllı ünite sayesinde, aracınıza  limitlendirme yapabilir, detaylı tüketim raporlarına erişim sağlayabilirsiniz. 

Montaj / Demontaj / Servis İşlemleri İçin Ne Yapmalıyım?

Araçlarınıza ait Opet Otobil ünitesinin montaj/demontaj/servis işlemlerinin zamanında yapabilmesi için yetkili servis noktasından  randevu almanız gerekmektedir.

1 ) Şirketinize özel tahsis edilen Kullanıcı Kodu/Şifre ile Kurumsal İşlemler sayfasına giriş yaparak yetkili Servis Noktasını öğrenebilir, randevu alabilirsiniz.

2) otobildestek@opet.com.tr adresine yazılı talepte bulunarak yetkili Servis Noktasını öğrenebilir, randevu alabilirsiniz.

3) 444 67 38 no’lu Opet Müşteri Hizmetlerinden yetkili servis bilgisini öğrenerek randevu oluşturabilirsiniz

En son İçerik

Dönmez: Yer altı doğal gaz depolarımızın 4’te 3’ünü doldurduk

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Yer altı doğal gaz depolarımızın 4'te 3'ünü doldurduk.…

Rusya’dan güçlü faiz artışı

Rusya Merkez Bankası politika faizinde beklentilerin üzerinde bir artışa imza attı. Banka politika faizini yüzde…

İnstagram’da en çok takipçiye sahip 10 Türk üniversitesi

Üniversitelerin sosyal medya hesapları mevcut öğrencileri ve aday öğrenciler tarafından yoğun bir şekilde takip edilmekte.…

AB uzun bir aradan sonra “ılımlı” Türkiye raporunu açıkladı

Türkiye’nin ekonomik krizden hızlı bir şekilde çıktığını belirten raporda ekonominin işleyişiyle ilgili ciddi endişelerin devam…

HSBC dolar tahminini yükseltti

HSBC yıl sonu dolar/TL tahminini 8,65'ten 9,80'e yükseltti. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın beklentileri aşan faiz…

Biden 2022’yi işaret etti

Joe Biden, benzin fiyatlarının 2022 yılına girerken yüksek kalmaya devam edeceğini fakat 2022 yılında düşmeye…