Kategoriler: GündemSporTürkiye

Burak Elmas: Galatasaray kurumsallaşacak ve değerlerine uygun yönetilecek

Galatasaray’da yaklaşan Seçimli Genel Kurulun en güçlü başkan adayı Burak Elmas, seçildiği takdirde projelerini finansveticaret.com’un YouTube kanalında yayınlanan Değer Katanlar programına anlattı.


Finans ve Ticaret yazarları İtibar Group Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Acar ve Başyazar Can Baydarol’un sorularını yanıtlayan Elmas, ilk 100 günde Galatasaray’ı kurumsallaştırmak için adımlar atacaklarını söyledi.
Seçildikleri takdirde Galatasaray’da mali disiplinine odaklanacaklarını ifade eden Burak Elmas, hesap verebilen, denetlenen, istikrarlı ve şeffaf bir yönetim belirtti.
Galatasaray Üniversitesi ve Galatasaray Lisesi ile Türk sporu için önemli projeleri hayata geçireceklerini söyleyen Elmas, kulübü dijitalleştireceklerinin de sözünü verdi.
“Galatasaray’ın değerlerine uygun hale getireceğiz” diyen Galatasaray Başkan adayı Burak Elmas, yıldız isimleri kulübe kazandırmak için şimdiden temaslara başladıklarını ve hepsi ile prensipte anlaştıklarını söyledi.
Fatih Terim de ister ise Galatasaray Futbol Klübü’nün başında Terim ile yola devam etmek istediklerinin altını çizen Elmas, dünyaca ünlü markalarla da sponsorluk konusunda şimdiden anlaşmaya vardıklarının müjdesini verdi.

En son İçerik

Galatasaray’ın yeni başkanı Burak Elmas oldu

Geçtiğimiz günlerde projelerinden ilk kez Finans ve Ticaret'e bahseden Burak Elmas, Galatasaray'ın 38. başkanı oldu.…

“Türkiye, dünyada en çok mülteci barındıran ülke konumunda”

Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonunca "20 Haziran Dünya Mülteci Günü" etkinliğinde konuşan Milli Eğitim Bakanlığı…

İbrahim Reisi İran’ın 8. Cumhurbaşkanı seçildi

İran'da 18 Haziran tarihinde yapılan 13. Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinin ilk resmi sonuçlarına göre muhafazakar aday İbrahim…

TAV’dan Kuzey Makedonya’ya yatırım kararı

TAV, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada Kuzey Makedonya’da 49,7 milyon euro yatırım yapılacağını açıkladı. TAV…

Kurulan şirket sayısı geriledi

Kurulan şirket sayısı, mayısta bir önceki aya göre yüzde 47,7 azalarak 4 bin 480, kapanan…

Günlük aşılama 1,5 milyonu aştı

Türkiye'de günlük aşılamada 17 Haziran itibariyle yeni rekor kaydedildi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın verdiği verilere…