Kategoriler: EkonomiGündemTürkiye

3 ay ödeme yok faiz yok

Bankalardan flaş kredi kararı! Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için önemli bir fırsat duyurusu yapıldı. İhtiyaç kredisi ödemeleri 3 ay sonra başlayacak. Böylece pandemi sürecinde ekonomik açıdan sıkıntı yaşayan vatandaşlar acil ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. 3 ay ödemesiz kredi kullanmak isteyenler için işte banklar ve kredi koşulları…

YAPI KREDİ 3 AY ÖDEMESİZ KREDİ FIRSATI 

Yapı Kredi,  müşterilerine artan ihtiyaçları için 3 aya kadar ertelemeli kredi kampanyası sunuyor. Kredi kullananlar bireysel ihtiyaç kredisi geri ödemelerini 3 aya kadar erteleyebiliyor. Kampanyaya katılmak isteyen Yapı Kredi müşterileri başvurularını evden çıkmadan Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Bu doğrultuda, Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyasının seçilmesi yeterli olacak.

QNB FİNANSBAKN’TAN 3 AY ERTELEMELİ KREDİ

 QNB Finansbank kredi kullanmayı düşünen müşteriler için harekete geçti. Dev banka resmen duyurdu. Avantajlı koşullarda kredi imkanı sunuluyor. İsteyen herkes 3 ay ertelemeli tüketici kredisine başvuruda bulunabiliyor. Finansbank ‘İhtiyaçlarınızı şimdi karşılayın, ödemeye 3 ay sonra başlayın.’ sloganı ile nakit ihtiyacı olanlara kredi fırsatı sunuyor.

 ING’DEN KREDİ FIRSATI!

ING de 3 ay ödemesiz kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Acil ihtiyaçlar için kurtarıcı nitelikteki ödeme ertelemeli kredi vatandaşların kullanımına sunuldu. Bankadan kredi paketinin detayları ile ilgili açıklama geldi. 500 bin TL’ye kadar olan krediler için faiz oranı yüzde 1,54 olarak belirlendi. 36 aya kadar vade imkanı da bulunuyor.

TEB’DEN RAMAZAN FIRSATI

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Ramazan Bayramı öncesi  KOBİ’lere özel yeni bir kampanya başlattı.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, KOBİ Destek Kredisi ile TEB,  KOBİ’lere 3 ay geri ödemesiz, 36 ay vade seçenekleri ve avantajlı faiz  oranlarıyla kredi imkanı sunuyor.   

TEB, 15 yılı aşkın süredir “Danışman Banka” anlayışıyla KOBİ’lerin  gelişmesine ve rekabette güçlenmesine destek veriyor. Salgın sürecinin  hızlandırdığı otomasyon ve dijital dönüşüm alanlarında da KOBİ’lere en iyi  müşteri deneyimini sunmayı hedefleyen TEB, bu dönemde çeşitli zorluklarla karşı  karşıya kalan KOBİ’lere finansal desteğin yanı sıra ürün ve işlem fırsatları da  sağlıyor. 

Tüm bankacılık hizmetlerinde avantajlı ürün, işlem fırsatları ve dış  ticaret masraf paketleri ile müşterilerinin yanında olan TEB, KOBİ Destek  Kredisi’ni de mevcut ve yeni müşterilerinin kullanımına sundu. KOBİ Destek  Kredisi ile KOBİ’ler 3 ay geri ödemesiz, 36 ay vade seçenekleri ve avantajlı faiz  oranlarıyla kredi imkanından faydalanabiliyor. TEB’in sunduğu KOBİ Destek  Kredisi’nden yararlanmak isteyenler TEB Şubelerinden başvuru yapabiliyor.

AKBANK’TAN 3 AY ÖDEMSİZ KREDİ 

Akbank’ın KOBİ’lere destek olmak amacıyla sunduğu kredi, 250 bin TL ve  36 ay vadeye kadar olan taksitli ticari kredi başvuruları için geçerli. Kredi  ödemeleri aylık eşit taksitler halinde yapılabildiği gibi krediyi kullanan  KOBİ’nin tercihine göre de belirleniyor ve 3 ay sonra ödemeye de başlanabiliyor.            

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Perakende Bankacılık Genel  Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını yakından  izlediklerini belirterek, “Bildiğiniz gibi, KOBİ’lerin ödeme ve tahsilat  dönemleri yani nakit akışı çok öngörülebilir değil, işlerinin daha fazla olduğu  dönemler olabiliyor, bu dönemlerde ticari faaliyetleri için nakit ihtiyacı ortaya  çıkabiliyor. Bu noktada kredi ihtiyaçlarını karşılamak ve geri ödemelerini  işlerinin durumuna göre yapmak, esnek olmak istiyorlar. Bu gerçekten hareketle  Ramazan’da KOBİ’leri düşünerek ödeme planlarını kendi belirleyebildikleri bir  kredi hazırladık.” ifadelerini kullandı.                Bu krediden yararlanmak isteyen KOBİ’lerin, Akbank şubelerinden  başvuru yapabileceklerini aktaran Oğuz, “Ayrıca ticari faaliyeti bulunan, vergi  levhası olan bankamız mikro segment müşterileri 50 bin TL’ye kadar olan aylık  eşit taksitli kredi talepleri için Akbank Mobil üzerinden başvurabilecek. Üstelik  yeni üye iş yeri olacak KOBİ’ler, Akbank’tan, Ramazan’a özel bu kredi ile  birlikte ticari kredi kartı da alırsa 6 ay boyunca üye işyeri hizmet ücretlerinde  indirimden ve avantajlı komisyon oranından yararlanabilecek.” değerlendirmesinde  bulundu.

En son İçerik

Müsilaj

Marmara’daki kirliliği görünce yıllar öncesine gittim. Çocukluğum anneme, babama denize gitmek için yalvarmakla geçerdi. Ya…

Müsilajın Marmara Denizi’nde balıkçılığa etkisi

Uzmanlara göre geçtiğimiz günlerde Marmara Denizi'nde ortaya çıkan müsilaj (deniz salyası) Marmara Denizi'ndeki balıkçılığı hem…

Microsoft, Windows 10’a desteği sonlandıracağı tarihi açıkladı

Microsoft’un 6 yıl önce kullanıma sunduğu Windows 10 işletim sistemine sunduğu yazılım ve güvenlik güncellemesi…

Dünya’da çevreyi en çok kirleten 10 şirket

Karbondioksit yaratma yüzdelerine göre çevreyi en çok kirleten 10 şirket belli oldu. The Carbon Majors…

Gübre fiyatlarındaki artış son 1 yılda yüzde 100’ü aştı

Bloomberg HT'den İrfan Donat'ın aktardığı habere göre son 1 yılda çiftçinin en çok kullandığı kimyasal…

Rusya Merkez Bankası faiz artırdı

Bloomberg HT'nin aktardığı habere göre Rusya Merkez Bankası piyasa beklentileri doğrultusunda politika faizini yüzde 5,50…