İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘İvme ile Geleceği Yönetmek’ liderlik zirvesi gerçekleşti

Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (TOSB) IK Komitesi koordinatörlüğünde ve İzgören Akademi iş birliği ile gerçekleşen “İvme ile Geleceği Yönetmek” liderlik zirvesi yoğun ilgi ile karşılandı.

TOSB Workinn Otel’de gerçekleşen ve liderlik zirvesinin açılış konuşmasını yapan TOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Burhanoğlu, İnsan kaynağının önemine değinerek “Otomotiv sektörü değişimin lider endüstrisi. Yapılan ilk uygulamalar önce otomotiv sektöründen çıkıyor. Bunun için insan kaynakları bülümü bu değişim ve dönüşüme hazır olmak durumunda. Bütün bu şirketiminizde yapacağımız değişim dönüşüm sonunda dönüp dolaşıp insan elinden çıkacak bu yüzden insan kaynağı çok önemli. Bütün işlerin artık algoritmalarla yapıldığını çok rahat görüyoruz. O açıdan bizim kesinlikle analitik kabiliyeti olan ve data analizini çok rahatlıkla bütün uygulamalara aktarabilecek, teknolojiyi çok yakından takip edebilecek, çok yönlü, kabiliyetli, değişimlere ayak uydurabilecek elemanlara ihtiyaç var” dedi.

İzgören Akademi eğitmenleri, liderlerin değişim basamaklarında başarılı adımlar atabilmeleri için gerekli olan bilgi, yöntem ve deneyimlerini aktararak katılımcılara keyifli dakikalar yaşattılar.

İzgören Akademi Eğitmenleriden Umut Sav, “Geleceğin Çevik Şirketleri”ni Gökhan Yenipazar, “Girişimcilik ve Mücadele Ruhu”nu,  Ömer Emre Kaya, “Kurumsal Gelişim Modeli”ni ve Ahmet Şerif İzgören ise “Geleceği Yönetmek” konularını ele alarak iş dünyasında geleceği şekillendirmek ve odaklanılması gereken noktaları değerlendirdiler.

Mission News Theme by Compete Themes.