İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fransa yatırımları değerlendirildi

TÜGİAD Ankara Şubesi Başkan Yardımcısı Can Çavuşoğlu önderliğindeki heyet, Fransa’ nın Türkiye Büyükelçisi Charles Fries’e ziyaret gerçekleştirdi.

Ankara’nın çok güzel ve yaşanabilir bir Başkent olduğunu söyleyen Fransa Büyükelçisi Fries, Ankara’yı çok sevdiğini söyledi. TÜGİAD Ankara Şubesi üyeleri ile yakından ilgilenerek, Ankara’da yapılan yatırımları ve Ankaralı iş adamlarını dinleyen Fries, Türkiye ve dünya gündemi konusunda da değerlendirmelerde bulundu. Fransa ve Türkiye’nin gelişen ticaret hacmine dair konuşan Büyükelçi, gerçekleştirilecek olan ticari ilişkiler ile iki ülke arasındaki iş hacminin geliştirilmesi temennisinde bulundu. Fransa’da yapılabilecek yatırımlar üzerine konuşulan toplantıda Büyükelçi, İstanbul’da bulunan Business France bürosunda TÜGİAD üyelerini ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.

Gerçekleştirilen ziyaret sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Yardımcısı Can Çavuşoğlu “TÜGİAD Ankara Şubesi üyeleri olarak, İstanbul’da yer alan Business France Bürosunda en kısa zamanda ziyaret gerçekleştirerek, Fransa’da yapılabilecek yatırımları yakından inceleyeceğiz. Türkiye ihracat rakamlarını arttırma hedeflerini, TÜGİAD Ankara Şubesi üyeleri olarak Fransa ile gireceğimiz diyaloglar ile arttıracağımızı düşünüyoruz” dedi.

Mission News Theme by Compete Themes.