İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hewlett Packard WWAS’ın Türkiye temsilcisi seçildi

Hewlett Packard Enterprise‘nin (HPE) en üst düzey teknik konferansı WWAS (Worldwide Ambassador Summit), şubat ayında Amerika’nın Houston şehrinde düzenlenecek. İlk kez bir Türk iş ortağının katılacağı ve her yıl farklı bölgelerden sınırlı sayıda bilgi teknolojileri stratejistinin yer aldığı organizasyonda, HPE’nin gelecek planları ve teknolojileri konuşulacak.

Türkiye’nin önde gelen bilişim firmalarından Treo Bilgi Teknolojileri’nin Kurucu Ortağı Erhan Panayırcı, şubat ayında Amerika’nın Houston şehrinde düzenlenecek olan Hewlett Packard Enterprise’nin en üst düzey teknik konferansı WWAS’nin (Worldwide Ambassador Summit) Türkiye temsilcisi seçildi. İlk kez bir Türk iş ortağının davet edildiği WWAS programına, Türkiye’nin de yer aldığı CEEMA bölgesinden sadece 5 kişi kabul ediliyor.

Dünya çapında pek çok kişinin yoğun ilgi gösterdiği bu organizasyona her yıl farklı bölgelerden sınırlı sayıda bilgi teknolojileri stratejisti katılıyor. HPE LAB mühendisleri, CTO’lar, HPE Elçileri, HPE Başkan Yardımcıları ve HPE iş birimi yöneticilerinin katılım gösterdiği zirvede, HPE’nin gelecek planları ve teknolojileri paylaşılırken katılımcılar da önerilerini ve fikirlerini sunacak.

Mission News Theme by Compete Themes.