İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bayi yönetimi dijitalleşiyor

Şirketler için toptan alışveriş platformu n11pro üretici ve tedarikçi firmaların bayi yönetimini dijitalleştiriyor. Ham maddeden kozmetiğe, teknolojiden tekstile kadar pek çok alanda ürünün toptan satışa açık olduğu platform, üretici firmaların bayi yönetimini kolaylaştırırken ödeme garantisi ve maliyet avantajı sunuyor.

E-ticaret platformu n11.com’un bünyesinde faaliyetlerine başlayan toptan alışverişin e-ticaret kanalı n11pro yeni devreye alınan kapalı devre sistemi ile bayi yönetimi ve ödemeleri dijitalleştiriyor. Üretici ve tedarikçi firmaların bayi yönetiminde kullanılan kapalı devre sistemini tamamen ücretsiz olarak sunan n11pro, bu sayede bayilerle üretici firmalar arasındaki tüm işlemleri dijital ortama taşıyarak pek çok avantaj sağlıyor.

n11pro’nun ücretsiz olarak sunduğu kapalı devre sistemini kullanan üretici ve tedarikçi şirketler, bayi siparişlerini dijital olarak yönetirken çok düşük maliyetlerle ödemelerini garanti altına alıyor. n11pro’ya gelen üretici ve tedarikçiler ürün fiyatlarını sadece bayilerinin görebilmesine imkan tanıyan kapalı devre sistemini kullanarak bayileriyle aralarındaki özel fiyat ve satış işlemlerini dijital ortamda tık hızında gerçekleştiriyor.

Tüm işlemler dijital ortamda

n11pro’nun üretici ve tedarikçi firmalarına dijital bir altyapıyı ücretsiz olarak sunduğunun altını çizen n11.com Satış Genel Müdür Yardımcısı Örpen Koçak: n11pro’nun sunduğu kapalı devre dijital altyapı sayesinde üretici, ithalatçı ve tedarikçi firmalar bayi yönetimi kapsamında gerçekleştirdikleri katalog paylaşımı, sipariş toplama, kampanya yönetimi ve ödeme gibi tüm işlemleri dijital ortamda anlık yapıyor. Ayrıca, n11pro’ya gelen üretici ve tedarikçiler ürün fiyatlarını sadece bayilerinin görebileceği sistem sayesinde özel fiyatlarını dijital ortamda paylaşabiliyor. Özellikle çelik, elektronik, hırdavat, oto yedek parça, lastik, kozmetik, temizlik, gıda, kağıt, kırtasiye ve kimyasal ham madde üretici ve tedarikçilerinin rağbet gösterdiği ve bayilerini taşıdığı bir kapalı devre ve ödeme garantisi sistemi sunuyoruz.” dedi.

Mission News Theme by Compete Themes.